به مناسبت سالروز سفر پر خیر برکت مقام معظم رهبری به استان کرمانشاه برنامه های اجرایی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سنقر که دراین ایام برگزار گردید بشرح ذیل می باشد.

1-      مراسم شب شعر ولایت در محل حوزه علمیه برادران شهرستان سنقر و با حضور امام جمعه - مسئولین شعرای شهرستان و طلاب حوزه علمیه در شب چهارشنبه مورخ 19/7/91 بعداز نماز مغرب و عشاء برگزار گردید در این مراسم حجه الاسلام والمسلمین برقراری امام جمعه شهرستان سنقر نقش شعرا را در وصف مقام معظم رهبری و ولایت بسیار مهم دانسته و اظهار داشتند مقام معظم رهبری  در دیدارهایی که با شعرا دارند نشان می دهند علاقه  وافری به شعر و شعرخوانی دارند بنابراین شعرا می توانند خود همین دیدارها را بصورت اشعاری زیبا درآورند و در مراسمات مختلف ارائه و قرائت نمایند. در ادامه شاعران شهر آقایان اقبال بنی عامریان سعادتقلی  فتاحی بهمن فدایی به قرائت اشعاری در وصف ولایت و سفر مقام معظم رهبری پرداختند.

2-     برگزاری نمایشگاه عکس ویژه سفر مقام معظم رهبری ، آثاری از استقبال مردم در شهرستان های کرمانشاه کنگاور پاوه و اورامانات و همچنین حضور نماینده معظم له در شهرستان سنقر به تعداد 100 اثر در صحن  مطهر امام زاده احمد (ع) بعنوان  برنامه جنبی مراسم ویژه شهرستان برپا گردید.

3-     نوشتن و نصب یک مورد بنر 12 متری در خصوص تخصیص اعتبار به مبلغ 000/000/000/8 ریال از برکت های سفر مقام معظم رهبری جهت ساخت و احداث مجتمع فرهنگی و هنری شهرستان سنقروکلیایی

4-     توزیع و ارسال چند قطعه نماهنگ در قالب حلقه CD ویژه سفر معظم له به ادارات و مدارس سطح شهرستان.

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 24 مهر 1391    | توسط: اداره ارشاد اسلامی سنقر    |    | نظرات()